Tenisová škola - Záběhlice

Tenisová škola

Minitenis

Babytenis

CENÍK - TENISOVÁ ŠKOLA, MINITENIS, BABYTENIS - ZÁBĚHLICE - LETNÍ SEZÓNA 2024

 • Tenisová škola HAMR organizuje tréninky tenisu v areálech Braník a Záběhlice již řadu let. Rukama našich trenérů prošly v tenisové škole již tisíce spokojených hráčů. Většina z nich se k nám stále vrací již jako dospělí hráči. Radost ze hry a zábava jsou naší zásadou. Tréninky jsou určeny pro hráče všech úrovní ve věku od 4 do 18 let. Náš tréninkový systém pracuje se začátečníky, rekreačními hráči, závodními hráči i profesionály. Tréninky probíhají každý den od 13:00 do večerních hodin, hrajeme i o víkendu. Pro hráče organizujeme tenisové kempy a soustředění, doprovázíme hráče na turnaje, pořizujeme video záznamy a rozbory tréninků a vytváříme tréninkové plány.
 • Poraďte se s našimi trenéry nebo se šéftrenérem Pavlem Křivánkem (pavel.krivanek@hamrsport.cz  , +420 731 690 941), co by bylo pro rozvoj vašeho dítěte optimální, jak by mělo být zapojené do tréninků, aby cíl, který společně s trenérem pro dítě stanovíte, mohl být naplněn. Rádi Vám doporučíme ideální skladbu Vašeho tréninku. Jako dlouhodobě nejvýhodnější a pro děti nejzábavnější se osvědčuje kombinace sólových hodin a skupinového tréninku. Vhodné jsou i doplňkové sporty a kondiční příprava. Rádi Vám poradíme i s logistikou účasti na turnajích s psychologickou přípravou a s výběrem správné rakety. Začněte ve spolupráci se svým trenérem plánovat již nyní.
 • Všechny tyto úspěchy jsou zásluhou skvělé práce našich trenérů HAMR. Jsou to profesionální trenéři s nejvyššími licencemi a mnoha lety hráčských i trenérských zkušeností. V letní sezóně 2023 se zapojí do tréninku dětí v TŠ HAMR 13 trenérů I. třídy a 15 trenérů II. třídy. Trenéři podstupují pravidelná školení a kurzy pod vedením kvalitních lektorů nejen v oblasti tenisu, ale i zdravovědy, kondice, výživy a dalších témat, která se sportovním tréninkem souvisejí. Tím je zajištěn neustálý kontakt se současnými trendy a kontinuální vzdělávání celého trenérského týmu. Výuka tenisu probíhá podle „Jednotného tréninkového systému“, který zaručuje vedení hráčů dle stejných principů a umožňuje i v případě nepřítomnosti některého z trenérů bezproblémové zastupování trenérem jiným. Trenérský tým vede šéftrenér Pavel Křivánek.
 • Za 23 let od zahájení TŠ HAMR naši hráči dosáhli v individuálních soutěžích i v soutěžích družstev výborných výsledků. Důkazem kvalitní práce s mládeží je velké množství medailí, a to jak v kategoriích minitenis a babytenis, tak i v kategoriích mladšího i staršího žactva a dorostu. Naši hráči opakovaně obsazují medailová místa na turnajích všech kategorií.
 • V roce 2022 se závodní hráči SK HAMR zúčastnili mistrovských utkání družstev v kategorii minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí. Celkem startovalo přes 80 hráčů v 17 družstvech. Naše mládežnická družstva potvrdila svou kvalitu, když ve všech kategoriích udržela nejvyšší Pražské soutěže i pro příští rok. Je téměř nemožné vyjmenovat všechny úspěšné hráče a hráčky, kteří přispěli k těmto skvělým výsledkům. Jejich úspěchy jsou pravidelně zveřejňovány na našem facebooku www.facebook.com/skhamr.tenis  SK HAMR je klubem s velkým počtem skvělých tenistů. Naši hráči v průběhu celé sezóny vozí medaile z turnajů všech věkových i výkonnostních kategorií. Přes 80 registrovaných hráčů se pravidelně účastní tenisových turnajů organizovaných Českým tenisovým svazem. Několik tenistů již proniká či proniklo do světových juniorských žebříčků a dorůstá nám generace, která začíná otevírat dveře do světového profesionálního tenisu dospělých. Neméně důležitou skupinkou hráčů jsou rekreační tenisté, kteří hrají pro zábavu a pro radost a jejich nadšení a neustálé zlepšování nám dělá stejnou radost jako výsledky závodních hráčů na turnajích.

Objednávka - základní informace

 • Objednávku lze realizovat pouze on-line formou (viz odkazy výše)
 • Objednávky jsou přijímány pouze na celé hodiny.
 • Platnost objednávky: za platnou objednávku se považuje platba všech jejích objednatelů (platí pro TŠ se dvěma a více hráči ve skupině).
 • V případě zrušení objednávky jedním nebo více hráči ve skupině budou zbývající hráči na tuto skutečnost upozorněni do 14 dnů od zahájení sezóny a požádáni o doplatek, přesunutí na jiný termín nebo zkrácení sezóny
 • Nedílnou součástí této objednávky jsou „Všeobecné obchodní podmínky“, které si můžete vyžádat na recepci.

Systém náhrad

 • Náhradu celé hodiny v rámci TŠ HAMR lze uplatnit pouze, pokud je tato skutečnost nahlášena na recepcích areálů HAMR do 19:00 předchozího dne (např. během pondělí je možno do 19:00 nahlásit nepřítomnost na úterý). Při nepřítomnosti některého z dětí ve skupinové hodině, která pro ostatní děti proběhne, se náhrada neposkytuje.
 • V ojedinělých případech může rezervovanou hodinu s trenérem hrát jiný, než dohodnutý trenér. Členská cena se v tomto případě nemění.
 • Nepřízeň počasí nebo vliv jiných skutečností nezávislých na vůli společnosti nezakládá objednavateli nárok na náhradu objednané služby.
 • Jakékoli návrhy na změny, stížnosti apod. řeší výhradně šéftrenér.