Kavárna / Dětský koutek

Dětský koutek s kavárnou

Atmosféra dětského koutku s mořem kuliček, prolézaček a trampolíny je stvořena přesně pro malé, tak i větší děti. Náš dětský koutek má dvě části, první menší část je pro děti do 3 let a větší druhá část pro děti od 3 let do 12 let. Pro rodiče je připravena prima kavárna se širokou nabídkou nealko nápojů, kávy, zákusků a dalšího občerstvení. 

Pozor kavárna je otevřena pouze od října do dubna.

Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a chcete být za ty nejlepší rodiče? Víme jak na to!

V našem dětském koutku Vám připravíme narozeninovou oslavu pro Vaše ratolesti. Rezervace je zpoplatněna částkou 1000 Kč.

Podmínky rezervace:

 

Rezervaci koutku uhradíte v den akce současně s objednanou konzumací v restauraci. Časově omezená rezervace je na 3 hodiny. V ceně rezervace je volný vstup vašich dětí do dětského koutku (max. 12 vstupů), naše obsluha, která zajistí rezervaci požadovaných stolů, prostře stůl, připraví domluvené občerstvení, zajistí potřebný servis ke konzumaci vlastního dortu (nahlaste prosím předem) a navíc od nás obdržíte láhev dětského šampaňského zdarma. Dále probíhá oslava bez obsluhy. Berte v potaz, že dětský koutek zůstává v době narozeninových oslav pro další návštěvníky otevřen.

Otvírací doba
Dětský koutek 8:00 - 20:00
Kavárna 8:00 - 20:00
Ceník 80 Kč

Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let.

Děti mladší tří let pouze v doprovodu osoby starší 18 let.

 

Nárok na vstup zdarma mají děti (platí i pro sourozence), které mají v daný den předplacen kurz aerobiku nebo sportovní školu (beachvolejbal, stolní tenis a tenis). Tyto děti na požádání obdrží na recepci volný vstup – identifikační náramek, který musí být viditelně umístěn na zápěstí nebo kotník. Vstup je jednorázový a nepřenosný. K úhradě plateb v kavárně bereme platební karty, hotovost a stravenky Gastro Pass, Ticket restaurant a Le Cheque Dejeuner s.r.o.

V prostoru kavárny je zakázána konzumace vlastního jídla

*Dětský koutek je vybudován pro naše zákazníky. Není určen pro školy a mateřské školy. Děkujeme za pochopení.

Provozní řád dětského koutku a kavárny:

Rodiče, děti a všechny další osoby, které využívají a pohybují se v dětském koutku a kavárně jsou povinni řídit se tímto provozním řádem. Rodiče jsou povinni seznámit s ním své děti způsobem přiměřeným jejich věku. Aktuální znění provozního řádu je k dispozici rovněž v dětském koutku a kavárně.

  • Hlídání dětí v dětském koutku a prostoru kavárny zajišťují sami rodiče nebo zletilý doprovod dětí. Za bezpečnost dětí v dětském koutku zodpovídají rodiče nebo jejich doprovod.
  • Do dětského koutku je zakázán vstup ve venkovní obuvi. Je zakázáno šplhat po sítích a atrakcích z venku.
  • Do dětského koutku a kavárny je zakázán vstup se zvířaty!
  • Do dětského koutku je zakázáno vnášet předměty či látky, které by mohly ohrozit život či zdraví osob, a to zejména dráždivé chemické látky, pyrotechniku, zbraně, sirky, zapalovače, ostré předměty (jehly, špendlíky, nůžky apod.), ale také nevhodné hračky. Povolené jsou hračky plyšové.
  • Rodiče odpovídají za všechny škody, které dítě způsobí na zařízení dětského koutku či majetku kavárny nebo jiné dospělé osobě či dítěti.
  • Všichni návštěvníci jsou povinni dbát pokynů obsluhujícího personálu.
  • Za své osobní věci je zodpovědný sám návštěvník.
  • Do dětského koutku mají zakázán vstup děti i dospělý doprovod s akutně probíhajícími infekčními chorobami, včetně rýmy, průjmu apod.
  • Do dětského koutku a kavárny je zakázáno nosit vlastní jídlo a nápoje!!!
  • Veškeré atrakce splňují bezpečnostní normy, přesto veďte děti k opatrnosti a ohleduplnosti.

Vstup do dětského koutku je bez časového omezení a stojí 80 Kč, po uhrazení dítě obdrží identifikační pásku určenou pro daný den, bez které může být dítě z koutku vykázáno. Všichni návštěvníci provozovny jsou povinni dodržovat všechna tato upozornění! Děkujeme za dodržování uvedených pravidel a těšíme se na Vaši návštěvu!

Rezervační formulář

Čas a datum rezervace
stáhnout

Volné termíny oslav si můžete vyhledat zde:

všední dny - oslavy probíhají v odpoledních hodinách 
sobota a neděle - max. dvě oslavy za den, jedna od 10:00 do 13:00, druhá od 15:00 do 18:00