Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Přihláška do BADMINTONOVÉ ŠKOLY

přihlášku do školy naleznete ZDE

Návod na vyplnění přihlášky najdete ZDE:

Badmintonová škola HAMR

Badmintonová škola (BŠ) probíhá v areálech HAMR-Braník a HAMR-Štěrboholy. Trénink zajišťují profesionální trenéři s mnohaletými zkušenostmi. Trenérský tým badmintonové školy tvoří osm trenérů, kteří se účastní pravidelných školení a neustále doplňují a vylaďují tréninkový proces. Trénujeme podle „Jednotného tréninkového systému“, trenéři ve všech hodinách tedy podávají hráčům shodné informace. Hráči trénují ve skupinách, kde se snažíme přiřazovat k sobě hráče podobné výkonnosti a věku. Pokud hráč má zájem, tak nabízíme také individuální tréninky, kde je na kurtu pouze s trenérem. Začátečníci se seznamují s badmintonem, základními herními technikami a taktikami. Pokročilejší hráči trénují složitější pohybové struktury a hrají zápasy. Pro vyspělé hráče je možný přechod do závodního oddílu.

Letos, stejně tak jako v letech minulých, nabídneme hráčům BŠ vedle pravidelných tréninků možnost účasti na klubových turnajích během celé sezony, a to včetně Vánočního, Velikonočního a závěrečného v červnu. Na těchto turnajích si děti vyzkouší své první zápasy a ti zkušenější si ověří své nově nabité herní dovednosti a zlepšení, které udělaly od minulého turnaje. V každé věkové kategorii děti dostávají věcné ceny a diplomy. O letních prázdninách pak pořádáme badmintonové kempy s přednostním právem přihlášení pro hráče BŠ.

V případě veškerých dotazů kontaktujte šéftrenérku badmintonu Romanu Loskotovou, 608246878

Jak postupovat při objednání Badmintonové školy HAMR
Vyplňte přihlášku včetně návrhu možných termínů (tzn. časů, ve kterých má hráč zájem hrát) a zadejte několik možností, neboť tím se zvyšuje pravděpodobnost umístění vašeho dítěte. Požadavek vám potvrdíme telefonicky, sms nebo osobně a zároveň vám sdělíme datum, do kdy je nutné si na recepci vyzvednout a podepsat objednávku.

Objednávka - základní informace
1. Objednávku lze realizovat pouze on-line formou ZDE:
2. Objednávky jsou přijímány pouze na celé hodiny.
3. Při hře ve skupinách se platby za BŠ HAMR dělí poměrným dílem.
4. Za platnou objednávku se považuje ta, která je uhrazena všemi jejími objednateli (BŠ se dvěma a více hráči ve skupině). V opačném případě nemůže být hodina realizována a je nutno poměrnou částku doplatit.
 5. „Všeobecné obchodní podmínky“ jsou uvedeny na zadní straně objednávky a můžete si je rovněž vyžádat na recepcích areálů HAMR.

Systém náhrad
1. Náhradu celé hodiny v rámci BŠ HAMR lze uplatnit pouze, pokud je tato skutečnost nahlášena v recepci SK HAMR do 19.00 hodin předchozího dne (např. během pondělí je možno do 19.00 hodin nahlásit nepřítomnost na úterý). Při nepřítomnosti některého z dětí ve skupinové hodině, která pro ostatní děti proběhne, se náhrada neposkytuje.
2. Nárok na náhradu lze uplatnit pouze během období, pro které je tato hodina objednána a v cenovém pásmu shodném nebo nižším. Přesuny mezi sezonami nejsou povoleny.
3. V ojedinělých případech může rezervovanou hodinu s trenérem hrát jiný, než dohodnutý trenér. Klientská cena se v tomto případě nemění.
 4. Jakékoli návrhy na změny, stížnosti apod. řeší výhradně šéftrenér.

Závodní oddíl HAMR: www.hamrpraha.cz

 CENÍK

CENÍK

Kalendář akcí


Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.