Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Výsledky Hamerského okruhu 2019/2020

Příjmení
Jméno
celkem
22.09.2019
20.10.2019
17.11.2019
08.12.2019
12.01.2020
09.02.2020
24.05.2020
24.06.2020
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Místo
Body
Dlask  Marek
630
4.
70
2.
90
1.
100
1.
100
1.
100
   
2.
90
3.
80
Puk Jaroslav
570
5.-8.
60
3.
80
3.
80
3.
80
5.-8.
60
5.-8.
60
5.-8.
60
2.
90
Pylypec Nikolaj
430
9.-16.
50
5.-8.
60
9.-16.
50
5 - 8
60
9.-16.
50
9.-16.
50
9.-16.
50
5.-8.
60
Navrátil Ladislav
330
9.-16.
50
   
4.
70
   
4.
70
5.-8.
60
3.
80
   
Jeřábek Karel
260
   
9.-16.
50
   
5 - 8
60
9.-16.
50
9.-16.
50
   
9.-16
50
Záleský Jan
240
           
4.
70
   
5.-8.
60
1.Ú
40
4.
70
Ransdorf Miroslav
220
       
5.-8.
60
   
2.
90
   
4.
70
   
Svitač Matěj
200
                   
1.
100
   
1.
100
Hůla Jaromír
170
       
9.-16.
50
5 - 8
60
5.-8.
60
           
Rendl Josef
140
                   
9.-16.
50
2.Ú
30
5.-8.
60
Němec Michal
120
                       
5.-8.
60
5.-8.
60
Král Radim
120
       
9.-16.
50
           
3.Ú
20
9.-16.
50
Orlov Dmitrij
110
9.-16.
50
5.-8.
60
                       
Tapunov Andrej
110
9.-16.
50
5.-8.
60
                       
Podařil Petr
100
   
1.
100
                       
Suvorov Maxim
100
1.
100
                           
Borský Vratislav
100
               
9.-16.
50
9.-16.
50
       
Dorko Tomáš
100
                       
1.
100
   
Krajč Rudolf
90
           
2.
90
               
Nygmanov Yerny
90
2.
90
                           
Kirakovjan Milan
90
       
2.
90
                   
Novák Milan
90
                   
2.
90
       
Botek Radomír
80
3.
80
                           
Šinákl Jan
80
               
3.
80
           
Táborský Michal
80
                   
3.
80
       
Šmíd Lukáš
70
   
4.
70
                       
Železný Miroslav
70
                   
4.
70
       
Miletín Jan
70
       
9.-16.
50
           
3.Ú
20
   
Kočvara Filip
60
           
5 - 8
60
               
Nygmanov Dany
60
5.-8.
60
                           
Nesterchuk Volodymyr
60
   
5.-8.
60
                       
Meszaroš Bence
60
5.-8.
60
                           
Benák Daniel
60
5.-8.
60
                           
Malá Petra
60
       
5.-8.
60
                   
Vinař Daniel
60
       
5.-8.
60
                   
Stejskal Pavel
60
       
5.-8.
60
                   
Bromský Vladimír
60
               
5.-8.
60
           
Martinec Vít
60
               
5.-8.
60
           
Břicháček David
60
                   
5.-8.
60
       
Barták Tomáš
60
                   
9.-16.
50
4.Ú
10
   
Nosek David
60
                       
5.-8.
60
   
Bandžak Kamil
60
                           
5.-8.
60
Tvrdý Adam
60
                       
5.-8.
60
   
Pokorný Tomáš
50
9.-16.
50
                           
Sentivan Jan
50
           
9.-16.
50
9.-16.
50
           
Severa Daniel
50
           
9.-16.
50
               
Petr Lukáš
50
   
9.-16.
50
                       
Lébl Jakub
50
9.-16.
50
                           
Šára Jiří
50
       
9.-16.
50
                   
Dočekal  Marek
50
       
9.-16.
50
                   
Couf  Alfréd
50
       
9.-16.
50
                   
Hlaváček Petr
50
               
9.-16.
50
           
Faltejsek Lukáš
50
               
9.-16.
50
           
Smékal David
50
       
9.-16.
50
                   
Gyori Gabriel
50
               
9.-16.
50
           
Šikrová Petra
50
               
9.-16.
50
           
Balogh Lukáš
50
                           
9.-16.
50
Šmejda Jan
50
                   
9.-16.
50
       
Bašus Filip
50
                   
9.-16.
50
       
Balogh Lukáš
50
                           
9.-16.
50
Matouš Patrik
50
                   
9.-16.
50
       
Sikora Antonín
20
                       
3.Ú
20
   
Špaček Michael
10
               
OST
5
OST
5
       
Gusti  Pavel
5
       
OST
5
                   
Martincový Martina
5
               
OST
5
           
Šikrová Anna
5
               
OST
5
           
Silva Alberto
5
       
OST
5
                   
Ramos Felipe
5
       
OST
5
                   
Smolík Pavel
5
                   
OST
5
       

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.