Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Celkové výsledky Hamerského okruhu 2018/2019



PŘÍJMENÍ JMÉNO CELKEM 23.9.2018 21.10.2018 25.112018 16.12.2018 27.1.2019 10.2.2019 31.3.2019 28.4.2019 26.5.2019
M B M B M B M B M B M B M B M B M B
Dlask Marek 760 3. 80 2. 90 3. 80 3. 80 5-8 60 2. 90 1. 100 3. 80 1. 100
Krajč Rudolf 680 5-8 60 4. 70 4. 70 2. 90 4. 70 5-8 60 3. 80 1. 100 3. 80
Puk Jaroslav 490 9-16 50 9-16 50 9-16 50 9-16 50 9-16 50 9-16 50 4. 70 5-8. 60 5.-8. 60
Bromský Vladimír 460 5-8 60 5-8 60 5-8 60 5-8 60 9-16 50     9.-16 50 5-8. 60 5.-8. 60
Rašek Eda 400 5-8 60 5-8 60 9-16 50 5-8 60 9-16 50     5.-8. 60 5-8. 60    
Bruk Martin 360                 1. 100 3. 80 2. 90 2. 90    
Nosek David 350 9-16 50 9-16 50 5-8 60 5-8 60         5.-8. 60 4. 70    
Svitač Matěj 350                 3. 80 5-8 60 5.-8. 60 5-8. 60 2. 90
Voborský Jiří 310 9-16 50 2.Ú 30 3.Ú 20 9-16 50 9-16 50 9-16 50 5.-8. 60        
Dorko Tomáš 290 1. 100 1. 100 2. 90                        
Uhl Jiří 270 4. 70         1. 100     1. 100            
Navrátil Ladislav 240         5-8 60 5-8 60 5-8 60 5-8 60            
Červenka Miroslav 190 5-8 60 5-8 60     4. 70                    
Fischer Štefan 170 2. 90 3. 80                            
Orlové Dimitrij 150                     9-16 50 9.-16 50     9.-16. 50
Jeřábek Karel  110     4.Ú 10             9-16 50 9.-16 50        
Mayer Lukáš 110                 9-16 50             5.-8. 60
Hamáček  Jan 100         1. 100                        
Sikora Antonín 100                     9-16 50 9.-16 50        
Hlaváček Petr 90 9-16 50 1.Ú 40                            
Kratochvíl Karel  90                 2. 90                
Jareš Jakub 80         2.Ú 30             9.-16. 50        
Zicha Miroslav 80                         9.-16 50 2.Ú 30    
Černý Jiří 75 9-16 50 3.Ú 20   5                        
Fabiánová Natálie 70                     4. 70            
Faflík Miloslav 70                         9.-16 50 3.Ú 20    
Petr Bohumír 70                             4.Ú 10 5.-8. 60
Igumnov Alexander 70                                 4. 70
Joppa Filip 60                     5-8 60            
Jiroušek  Pavel 60     5-8 60                            
Čadil Petr 60         5-8 60                        
Verner Pavel 60                 5-8 60                
Kaňka Tomáš 60                 5-8 60                
Kubíček Petr 50                     9-16 50            
Hubáček Rudolf 50                         9.-16 50        
Matuška Michal 50                         9.-16 50        
Krečmarů Jiří 50                         9.-16 50        
Záleský Jan 50                     9-16 50            
Fabiánová Pavla 50                     9-16 50            
Halodová Petra 50 9-16 50                                
Hubal Luboš 50 9-16 50                                
Kácl Jiří 50         9-16 50                        
Frýsová Lucie 50         9-16 50                        
Vrňák Jan 50     9-16 50                            
Urban Vojta 50     9-16 50                            
Gvichiani George 50             9-16 50                    
Bařtipán Marek 50             9-16 50                    
Leiman Alex 50             9-16 50                    
Kaňka Filip 50                 9-16 50                
Ransdorf Miroslav 50                 9-16 50                
Chip   50                 9-16 50                
Ritor Saša 50                                 9.-16. 50
Bazilskij Alexander 50                                 9.-16. 50
Nesterchuk Volodimir 50                                 9.-16. 50
Pylypec Nikolaj 50                                 9.-16. 50
Kovalenko Igor 50                                 9.-16. 50
Kácl David 40         1.Ú 40                        
Botek Radim 40                             1.Ú 40    
Král  Radim 15       5 4.Ú 10                        
Skopec Miroslav 5       5                            
Petr Bohumír 5           5                        
Petrák Milan 5           5                        
Teska Michal 5           5                        
Vecko Radek 5           5                        

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.