Aktuální informace

Tenisová škola

Přihláška do TENISOVÉ ŠKOLY, MINITENISU, BABYTENISU

TENISOVÁ ŠKOLA HAMR-ZÁBĚHLICE - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024

BABYTENIS HAMR-ZÁBĚHLICE - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024

MINITENIS HAMR-ZÁBĚHLICE - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024

TENISOVÁ ŠKOLA HAMR-BRANÍK - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024

MINITENIS HAMR-BRANÍK - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024

BABYTENIS HAMR-BRANÍK - ZIMNÍ SEZÓNA 2023/2024


Návod na vyplění přihlášky najdete ZDE:


Organizace TENISOVÉ ŠKOLY HAMR

Tenisová škola HAMR organizuje tréninky tenisu v areálech Braník a Záběhlice již řadu let. Rukama našich trenérů prošly v tenisové škole již tisíce spokojených hráčů. Většina z nich se k nám stále vrací již jako dospělí hráči. Radost ze hry a zábava jsou naší zásadou. Tréninky jsou určeny pro hráče všech úrovní ve věku od 4 do 18 let. Náš tréninkový systém pracuje se začátečníky, rekreačními hráči, závodními hráči i profesionály. Tréninky probíhají každý den od 13:00 do večerních hodin, hrajeme i o víkendu. Pro hráče organizujeme tenisové kempy a soustředění, doprovázíme hráče na turnaje, pořizujeme video záznamy a rozbory tréninků a vytváříme tréninkové plány.

DOPORUČENÍ 

Poraďte se s našimi trenéry nebo se šéftrenérem Pavlem Křivánkem (pavel.krivanek@hamrsport.cz , 731 690 941), co by bylo pro rozvoj vašeho dítěte optimální, jak by mělo být zapojené do tréninků, aby cíl, který společně s trenérem pro dítě stanovíte, mohl být naplněn. Rádi Vám doporučíme ideální skladbu Vašeho tréninku. Jako dlouhodobě nejvýhodnější a pro děti nejzábavnější se osvědčuje kombinace sólových hodin a skupinového tréninku. Vhodné jsou i doplňkové sporty a kondiční příprava. Rádi Vám poradíme i s logistikou účasti na turnajích s psychologickou přípravou a s výběrem správné rakety. Začněte ve spolupráci se svým trenérem plánovat již nyní.


ÚSPĚCHY TENISOVÉ ŠKOLY HAMR

Za 23 let od zahájení TŠ HAMR naši hráči dosáhli v individuálních soutěžích i v soutěžích družstev výborných výsledků. Důkazem kvalitní práce s mládeží je velké množství medailí, a to jak v kategoriích minitenis a babytenis, tak i v kategoriích mladšího i staršího žactva a dorostu. Naši hráči opakovaně obsazují medailová místa na turnajích všech kategorií.
V roce 2022 se závodní hráči SK HAMR zúčastnili mistrovských utkání družstev v kategorii minitenis, babytenis, mladší žactvo, starší žactvo, dorost a dospělí. Celkem startovalo přes 80 hráčů v 17 družstvech. Naše mládežnická družstva potvrdila svou kvalitu, když ve všech kategoriích udržela nejvyšší Pražské soutěže i pro příští rok, navíc se hned třem z nich (babytenis, starší žáci a dorost) podařilo postoupit na Mistrovství České republiky, kde ještě babytenisté obsadili skvělé 3. místo. „A“ družstvo dospělých nastoupilo letos dokonce v I. lize a obsadilo celkové 5. místo. Je téměř nemožné vyjmenovat všechny úspěšné hráče a hráčky, kteří přispěli k těmto skvělým výsledkům. Jejich úspěchy jsou pravidelně zveřejňovány na našem facebooku www.facebook.com/skhamr.tenis
SK HAMR je klubem s velkým počtem skvělých tenistů. Naši hráči v průběhu celé sezóny vozí medaile z turnajů všech věkových i výkonnostních kategorií. Přes 80 registrovaných hráčů se pravidelně účastní tenisových turnajů organizovaných Českým tenisovým svazem. Několik tenistů již proniká či proniklo do světových juniorských žebříčků a dorůstá nám generace, která začíná otevírat dveře do světového profesionálního tenisu dospělých. Neméně důležitou skupinkou hráčů jsou rekreační tenisté, kteří hrají pro zábavu a pro radost a jejich nadšení a neustálé zlepšování nám dělá stejnou radost jako výsledky závodních hráčů na turnajích.

TRENÉRSKÝ TÝM

Všechny tyto úspěchy jsou zásluhou skvělé práce našich trenérů HAMR. Jsou to profesionální trenéři s nejvyššími licencemi a mnoha lety hráčských i trenérských zkušeností. V letní sezóně 2023 se zapojí do tréninku dětí v TŠ HAMR 13 trenérů I. třídy a 15 trenérů II. třídy. Trenéři podstupují pravidelná školení a kurzy pod vedením kvalitních lektorů nejen v oblasti tenisu, ale i zdravovědy, kondice, výživy a dalších témat, která se sportovním tréninkem souvisejí. Tím je zajištěn neustálý kontakt se současnými trendy a kontinuální vzdělávání celého trenérského týmu. Výuka tenisu probíhá podle „Jednotného tréninkového systému“, který zaručuje vedení hráčů dle stejných principů a umožňuje i v případě nepřítomnosti některého z trenérů bezproblémové zastupování trenérem jiným. Trenérský tým vede šéftrenér Pavel Křivánek.

Objednávka - základní informace

Objednávku lze realizovat pouze on-line formou (viz odkazy výše)

Objednávky jsou přijímány pouze na celé hodiny.

Při hře ve skupinách se platby za TŠ HAMR dělí poměrným dílem.

Platnost objednávky: za platnou objednávku se považuje platba všech jejích objednatelů (platí pro TŠ se dvěma a více hráči ve skupině).

V případě zrušení objednávky jedním nebo více hráči ve skupině budou zbývající hráči na tuto skutečnost upozorněni do 14 dnů od zahájení sezóny a požádáni o doplatek, přesunutí na jiný termín nebo zkrácení sezóny

Nedílnou součástí této objednávky jsou „Všeobecné obchodní podmínky“, které si můžete vyžádat na recepci.

Systém náhrad

Náhradu celé hodiny v rámci TŠ HAMR lze uplatnit pouze, pokud je tato skutečnost nahlášena na recepcích areálů HAMR do 19:00 předchozího dne (např. během pondělí je možno do 19:00 nahlásit nepřítomnost na úterý). Při nepřítomnosti některého z dětí ve skupinové hodině, která pro ostatní děti proběhne, se náhrada neposkytuje.

V ojedinělých případech může rezervovanou hodinu s trenérem hrát jiný, než dohodnutý trenér. Klientská cena se v tomto případě nemění.

Nepřízeň počasí nebo vliv jiných skutečností nezávislých na vůli společnosti nezakládá objednavateli nárok na náhradu objednané služby.

Jakékoli návrhy na změny, stížnosti apod. řeší výhradně šéftrenér.CENÍK

CENÍK CENÍK

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.