Aktuální informace

Škola stolního tenisu

Přihláška do ŠKOLY STOLNÍHO TENISU

přihlášku do školy naleznete ZDE

Návod na vyplění přihlášky najdete ZDE:

Škola stolního tenisu HAMR vstupuje do své 10. sezóny. Připravili jsme pro Vás novou hernu v areálu HAMR-Záběhlice, ve které bude více prostoru a možností pro trénink stolního tenisu. Tréninky probíhají pod vedením zkušených trenérů v průběhu celého týdne. Hlavním trenérem ŠST je Zdeněk Zaspal. Jednotlivé lekce jsou vhodné pro hráče od 5 let (pro ty určena přípravka stolního tenisu), a pro starší hráče do 18 let všech úrovní a výkonností.

Hodiny probíhají sólovou i skupinovou formou na jednom až čtyřech stolech. Hráči trénují s velkým množstvím míčků, tím je zaručena vysoká intenzita tréninku. Trénují se různé herní styly i hra proti útočným i obranným povrchům. Malé děti získávají základní dovednosti, pokročilejší hráči se zdokonalují a připravují na účast v turnajích a kempech.
Škola stolního tenisu HAMR pod vedením Zdeňka Zaspala pořádá v průběhu sezóny turnaje a kempy, které skvělým způsobem prověřují herní úroveň.

V případě dotazů ohledně skladby tréninků můžete kontaktovat hlavního trenéra stolního tenisu Zdeňka Zaspala, který zodpoví Vaše dotazy. Kontakt: 724 778 515

Objednávka - základní informace

1) Objednávku lze realizovat pouze on-line formou ZDE:
2) Objednávky jsou přijímány pouze na celé hodiny.
3) Při hře ve skupinách se platby za školu stolního tenisu HAMR dělí poměrným dílem.
4) Platnost objednávky: za platnou objednávku se považuje platba všech jejích objednatelů (platí pro ŠST se dvěma a více hráči ve skupině).
5) V případě zrušení objednávky jedním nebo více hráči ve skupině budou zbývající hráči na tuto skutečnost upozorněni do 14 dnů od zahájení sezóny a požádáni o doplatek, přesunutí na jiný termín nebo zkrácení sezóny
6) Nedílnou součástí této objednávky jsou „Všeobecné obchodní podmínky“, které si můžete vyžádat na recepci.

Systém náhrad

1) Náhradu celé hodiny v rámci ŠST HAMR lze uplatnit pouze, pokud je tato skutečnost nahlášena na recepcích areálů HAMR do 19:00 předchozího dne (např. během pondělí je možno do 19:00 nahlásit nepřítomnost na úterý). Při nepřítomnosti některého z dětí ve skupinové hodině, která pro ostatní děti proběhne, se náhrada neposkytuje.
2) Nárok na náhradu lze uplatnit pouze během období, pro které je tato hodina objednána (zimní nebo letní sezóna) a v cenovém pásmu shodném nebo nižším. Přesuny mezi sezónami nejsou povoleny.
3) V ojedinělých případech může rezervovanou hodinu s trenérem hrát jiný, než dohodnutý trenér. Klientská cena se v tomto případě nemění.
4) Jakékoli návrhy na změny, stížnosti apod. řeší výhradně šéftrenér. 

 CENÍK ŠKOLY STOLNÍHO TENISU

ceník

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.