Aktuální informace

Stříbrné medaile pro HAMR z MČR klubů 2017 v plážovém volejbalu!

26.-27. srpna 2017 se konalo v Beach klubu Ládví druhé Mistrovství České republiky klubů v plážovém volejbalu.

I náš klub měl v této soutěži své zastoupení. Reprezentovaly nás čtyři dvoučlenné týmy složené z hráček a hráčů, kteří trénují v našich areálech. V ženách za nás nastoupily Martina Bonnerová a Šárka Nakládalová, Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, v mužích David Kufa a Michal Bíza a také Martin Svátek a Dominik Samec.

V sobotu čekaly každý tým dva zápasy. Nejprve se našim hráčům podařilo zdolat Prague Beach Team a druhým vítězstvím nad domácím Beach klubem Ládví si naši reprezentanti zajistili postup do semifinále z prvního místa ze skupiny.

tým hamr

V neděli jsme nastoupili proti obhájcům loňského zlata týmu Vavřinec Kladno. Všechny čtyři zápasy byly velmi vyrovnané a základní část semifinále skončila 2:2. Došlo tedy na rozhodující mixový zápas, do kterého oba kluby určili nejvhodnější složení smíšené dvojice. Po tuhém boji pro nás vybojovali vítězství a postup do finále Šárka Nakládalová a Michal Bíza.

Finále předcházely zápasy o třetí místo. Bronz získal tým Strahova, který přehrál dvojice klubu Vavřinec Kladno.

Ve finále nás čekal silný a vyrovnaný tým Beachservisu. Podle papírových předpokladů získaly oba body s přehledem naše ženské dvojice, v mužích pro sebe urval body Beachservis, na řadu tedy přišly opět mixy. Za HAMR znovu nastoupil Michal se Šárkou. Poslední zápas provázela bouřlivá atmosféra. Zápas vyvrcholil tie breakem, ve kterém šanci na výhru měly oba kluby. Tím šťastnějším byl nakonec Beachservis. Jejich dvojice zvítězila nejtěsnějším možným rozdílem a na zlato jsme tedy o malý kousek nedosáhli.

Stříbrná medaile je ovšem velikým úspěchem a my děkujeme všem zúčastněným hráčům za maximální nasazení a bojovnost při všech zápasech a také náhradníkovi Radkovi Němcovi, který byl po oba dva dny připraven v případě potřeby nastoupit. Vyzdvihnout je třeba výkon Martina Svátka, který se zranil na bloku v sobotním druhém zápase (přesto zápas s Dominikem dohráli a získali cenný bod) a i s tímto handicapem absolvoval oba nedělní zápasy a také Šárku s Michalem, kteří odehráli v neděli čtyři zápasy ve velkém horku a zajistili nám postup do finále. Přístup všech našich hráčů k týmové soutěži nás nadchl a my se těšíme na MČR klubů v roce 2018 a doufáme, že navážeme na úspěch z tohoto roku.

Jestě jednou velká gratulace všem!

Lenka Voděrová a celý HAMR :-)

mčr klubů

stříbro

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.