Aktuální informace

Tisková konference k UNIQA MČR v plážovém volejbalu mužů a žen

Dnes dopoledne se v areálu HAMR-Záběhlice konala tisková konference k nadcházející události UNIQA MČR v plážovém volejbalu mužů a žen. Na tiskové konferenci byli přítomni zástupci svazu – jeho Zdeněk Haník, organizátor turnaje Vít Mařík, a manažerka z Centra Černý Most Michaela Matlasová a také čeští hráči, kteří v minulosti získali titul z MČR: Kristýna Kolocová, Robert Kufa, Jan Dumek a trenér loňských vítězů Milan Hadrava.

Letošní ročník se uskuteční na dvou místech – na kurtech sportovního areálu HAMR-Záběhlice a na mobilních kurtech u obchodního centra Černý Most. „V soutěži o pořadatele se utkaly dva zajímavé projekty. Zvítězil podle našeho názoru ten lepší, tedy HAMR a CČM,“ řekl k pořadatelům předseda Českého volejbalového svazu pan Zdeněk Haník. „V minulých letech se MČR žen a mužů nehrálo v jednom místě. Praha se stala centrem českého beachvolejbalu, má největší členskou základnu a tak si zaslouží pořádat tuto velkolepou sportovní událost, kterou MČR je,“ dodal zástupce organizátorů UNIQA MČR pan Vít Mařík. Pro letošek je pro diváky připraven také bohatý doprovodný program, který bude probíhat především v mezičasech mezi zápasy. „Diváci se mohou těšit na dovednostní soutěže a vědomostní otázky. V CČM se bude zároveň soutěžit o ceny v hodnotě 80 tisíc korun,“ řekl organizátor Vít Mařík. To, že se letošní ročník uskuteční na dvou místech, má podle slov zástupce Centra Černý Most paní Michaely Matlasové především přivést lidi ke sportu: „Smyslem projektu je přivést lidi ke sportu a sport k lidem. Je nám velkou ctí, že můžeme pořádat tento beachvolejbalový svátek.“

Do letošního ročníku zasáhne 16 dvojic v mužské a 16 v ženské části. „Přihlášky je možné podávat do pondělí 24. srpna do 20:00. Pro naše tři nejlepší týmy, které nyní odjíždí na Grand Slam v Polsku, držíme místa do čtvrtka 27. srpna do 12:00. V případě, že by Grand Slam nevyšel dvojici Sluková – Hermannová, budou startovat na MČR to samé platí o mužských dvojicích Dumek/Kufa a Hadrava/Kubala,“ upřesnil start těchto dvojic zástupce projektu Beach Rio 2016 a zároveň jeden z hráčů Jan Dumek.

Tiskové konference se zúčastnila také beachvolejbalová hráčka Kristýna Kolocová, loňská vítězka turnaje (s Markétou Slukovou). „Mým cílem bude letos si Mistrovství především užít. Ráda bych samozřejmě s Hankou vyhrála, ale úspěchem pro nás bude medaile. Favoritkami ženské části budou určitě Nakládalová – Gálová, nesmím zapomenout ani na dvojici Háječková – Nováková a pokud přijedou Sluková s Hermannovou, budou mít určitě velkou šanci zvítězit,“ řekla k favoritkám turnaje.

Nedělní finálové zápasy bude přímým přenosem vysílat Česká televize, ale věříme, že budete chtít být u toho a užijte si báječnou atmosféru na vlastní oči.

tisk

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.