Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Pomoc pro děti ze zasažené oblasti Jižní Moravy

Vážení,

rádi bychom touto cestou, prostřednictvím Vašich sportovních spolků, svazů, družstev nebo oddílů, oslovili konkrétní rodiny ze zasažených obcí na Břeclavsku a Hodonínsku a nabídli jim pomoc v podobě umístění dětí na týdenní sportovní kempy HAMR pořádané v Praze (Záběhlicích, Braníku a Štěrboholech) ZDARMA, se zajištěním ubytování, stravy, sportovní náplně, zapůjčení sportovních potřeb i zajištění PCR testů při začátku i konci pobytu.

Každý může pomoci způsobem, kterým nejlépe umí a sportovní areály HAMR shledávají šťastné prožití letních prázdnin jako velmi důležitou podporu psychické i fyzické kondice dětí (nejen) v dnešní době.

Každoročně pořádáme desítky sportovní letních kempů (tenisových, beachvolejbalových, fotbalových, badmintonových všesportovních a jiných), na které bychom chtěli pozvat děti ze zasažené oblasti, aby si i navzdory prožité tragédii mohly užít prázdniny.

Nabízíme / vše zdarma:

  • umístění na vybraném sportovním kempu
  • ubytování
  • zajištění stravy a pití
  • zapůjčení sportovních potřeb
  • zajištění PCR testů při začátku i ukončení kempu 

Pokud víte o rodinách/dětech z této oblasti, pro které by bylo řešení letních prázdnin v současné těžké situaci tíživé, předejte prosím kontakt hamrsport@hamrsport.cz s naší nabídkou pomoci. Spojíme se s každým individuálně.

Mnoho sil 

#promoravu 

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.