Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Blíží se otevření sportovišť – Vláda však opět nedodržela svůj slib

aktualizace 14.2.2021

Vážení klienti,

              rádi bychom Vás informovali ohledně aktuálního vývoje možnosti sportu v našich areálech. V současné době je situace nejasná. Sledujeme vývoj jednání mezi vládou a hejtmany a čekáme na její výsledek. Pokud padne rozhodnutí o možnosti otevření sportovních areálů, v nejbližší době bychom otevřeli naše sportoviště a umožnili Vám tak vykonávat sportovní aktivity. Sledujte tedy prosím naše webové stránky a sociální sítě, kde Vás budeme informovat.

aktualizace 2.2.2021

Lockdown sportovišť pokračuje. Na místo mnohokrát slibované aktualizace systému PES nás Vláda stále nutí mít zavřená sportoviště! Náklady běží, příjmy nulové a kompenzační program, který by řešil uzavřená sportoviště nebyl prozatím ani vypsán…..!
Nesmyslnost uzávěry sportovišť potvrzuje dnes zveřejněná studie České komory fitness - Studie potvrzují, že fitness centra nejsou rizikovým prostředím pro šíření onemocnění COVID-19

aktualizace 26.1.2021

Od listopadu, kdy nám vláda představila protiepidemický systém, nám všem slibuje jeho dopracování. Nejen my, ale mnoho dalších majitelů uzavřených provozů čekáme na tuto úpravu, abychom alespoň částečně mohli otevřít sportoviště a umožnit Vám sportovat, alespoň při dodržení režimových opatření (např. uzavřené šatny a sprchy). Vláda však zcela neplní své sliby a na místo avizovaného schválení aktualizované verze PES jen svolává naprosto zbytečné tiskové konference, kterými si jen vynucuje svou pozornost. Jen za posledních pět dnů proběhly tři brífinky vlády, na kterých jsme se nedozvěděli zhola nic, krom slibu, že příště aktualizaci PES vláda schválí. 


aktualizace 22.1.2021

Jak jsme již dříve avizovali, měla by v pondělí 25.1.2021 vláda schválit, již delší dobu slibovanou, verzi protiepidemického systému PES. V této verzi platí níže popsané rozvolnění sportu. Doufejme, že vláda dostojí svým slibům a my budeme moci od 1.2.2021 opět sportovat, i když stále v omezeném režimu.

Dle tohoto nového protiepidemického systému PES, bude možné ve stupni číslo 5 sportovat venku i uvnitř max. do 2 osob na jednom sportovišti. Šatny a sprchy jsou uzavřeny. Toalety jsou k dispozici.

Ve stupni 4 by to pak mělo být max. 6 osob. Šatny a sprchy jsou uzavřeny. Toalety jsou k dispozici.

Znamená to, že je možné hrát TENIS, BADMINTON, STOLNÍ TENIS, SQUASH a lze také navštívit FITNESS pro individuální hodinu s trenérem.

Sportovní školy – na stupni 5 budou moci fungovat jen jako individuální tréninky s trenérem a na stupni 4 již i skupinové tréninky.

Pro odbavení na recepci preferujeme bezkontaktní platbu kartou nebo kreditem. Sportoviště lze hradit kreditem také z domova v ON-LINE rezervačním systému.

Opatření pro stupeň č.5:

Sportovat lze venku, i uvnitř max. do 2 osob na jednom sportovišti. Šatny, sprchy, a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřeny, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučené PCR/antigenní testování < 48 hodin nebo pravidelně á 5 dnů. Amatérské soutěže jsou zakázány. Povinné***PCR/antigenní testování < 48 hodin nebo pravidelně á 5 dnů pro více než 6 osob na jednom sportovišti.

Opatření pro stupeň č.4:

Sportovat lze venku i uvnitř do 6 osob na jednom sportovišti. Šatny, sprchy a ostatní vnitřní prostory mimo sportoviště jsou uzavřeny, pro toalety nastavena režimová opatření. Doporučené **PCR/antigenní testování < 48 hodin nebo pravidelně á 5 dnů. Amatérské soutěže jsou zakázány. Povinné ***PCR/antigenní testování < 48 hodin nebo pravidelně á 5 dnů pro více než 6 osob na jednom sportovišti.

Opatření pro stupeň č.3:

Uvnitř maximálně na jedné sportovní ploše 1 tým nebo 1 skupina společně se připravujících sportovců, maximálně však 1 osoba na 15 m2. Venkovní sportovní příprava vždy pouze 2 hrací týmy/skupiny na jedné sportovní ploše. Přípravná utkání nejsou možná. Organizační, režimová a hygienická opatření. Doporučeno ***PCR/antigenní testování.

***Testy PCR/Ag testy zajišťované akreditovanou laboratoří/poskytovatelem zdravotních služeb

Jakmile budou známy podmínky pro testování resp. jejich prokazování v rámci užívání sportovišť – budeme na tento stav ihned reagovat.

Tabulka Protiepidemický systém PES ke stažení - ZDEBuďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.