Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

Aktuální informace klientům - 18.2.2021

Kempy

Do konce února zveřejníme nabídku dětských sportovních kempů na léto 2021 a spustíme on-line přihlašování na tyto kempy.

 

Náhrady

Majitelům permanentek převedeme jejich nevyčerpané náhrady do kreditu. Tento kredit pak bude možné využít na úhradu permanentky pro další období na užívání sportovišť a služeb trenérů v areálech HAMR, na úhradu letních kempů, aj.

 

Děti a sport – program „Vraťme dětem pohyb“

Zatím, co pan Blatný slibuje, že vrátí děti do škol a na sportoviště (již řadu měsíců!!), my jeho slibům již nevěříme a připravujeme od 8.3. 2021 program „Vraťme dětem pohyb“ aneb návrat dětí ke sportu v areálech HAMR. Vše bude probíhat v souladu s aktuálně platnými opatřeními. Věříme, že tímto programem usnadníme návrat dětí ke zdravému pohybu.

Tréninkové jednotky (kondiční příprava) by měly probíhat ve všední dny mezi 13. a 17. hodinou v malých skupinách 1 trenér + 2 děti na venkovním sportovišti, venkovních prostorech (dle platných opatření). Platba za tyto tréninky bude formou dobrovolného členského příspěvku v doporučené výši 50 Kč, který budete moci uhradit na online rezervacích HODINY > TURNAJ/KEMP > zde bude na každý den připravena aktivita „Dobrovolný členský příspěvek - sport“. Tento dobrovolný příspěvek samozřejmě můžete uhradit i Kreditem. Dejte prosím vědět našim šéftrenérům, jestli budete mít o tento program zájem, abychom zajistili dostatečný počet trenérů pro jednotlivé tréninkové skupiny.   

 

              TENIS – Pavel Křivánek – pavel.krivanek@hamrsport.cz

              BADMINTON – Romana Loskotova - loskotovka@seznam.cz

              BEACHVOLEJBAL – Milan Hadrava – milan.hadrava@hamrsport.cz

              STOLNÍ TENIS – Zdeněk Zaspal - zdenek.zaspal@hamrsport.cz

              FOTBAL a VŠESTRANNÝ SPORTOVEC – Karel Erben - ka.erben@seznam.cz

              CVIČENÍ a DĚTSKÝ AEROBIK – Vlaďka Slívová – vladka.slivova@hamrsport.cz

             

Restaurace

Současná situace je pro všechny velmi náročná. Zejména pak pro sektory, které jsou jí zcela dotčeny, jako je sport a gastronomie. Na druhou stranu, tato doba přináší spoustu nových příležitostí a výzev. My jsme se jedné chopili a vytvořili v restauracích novou produktovou řadu „Hamr´s kitchen“, zahrnující vaše nejoblíbenější hotová jídla jako je guláš, španělský ptáček, paprikový lusk, rajská, koprová, svíčková nebo boloňská omáčka, ale také novinky jako například bazalkové pesto, či sugo pomodoro, které jednoduše doplní vaše oblíbené těstoviny. Všechny produkty si můžete odnést s sebou v zavařených sklenicích a připravit v pohodlí domova nebo na chatě. V našem repertoáru samozřejmě nechybí ani novinky z kategorie dezertů, jako cheesecake, tiramisu, panna cotta a chia pudinky nebo domácí sladké pečivo a ovocné koláče s drobenkou, či poctivé kynuté buchty.

A co se vlastně pod názvem „Hamr´s kitchen“ skrývá? Jde o novou produkci našich restaurací, která zahrnuje jídla připravovaná výhradně v našich kuchyních a v zavařených sklenicích určená k odnosu s sebou. Kromě již zmíněných jídel se jedná také o obalovaný sýr, smažené kapsy s náplní anebo domácí přílohy. Ať jsou to bramborové, špekové, či karlovarské knedlíky nebo pařené kynuté knedlíky, které možná znáte z rakouských Alp pod názvem germknödl a můžete si je vychutnat jak s vanilkovou omáčkou, tak s borůvkami a samozřejmě nemůže chybět naše vlastní domácí pečivo a dezerty.

Využili jsme čas, který nyní máme a zaměřili se na celkovou přestavbu výrobního řetězce a vytvořili nový koncept přípravy jídel od A po Z. Ten plánujeme zachovat i po znovu otevření restaurací, a to i za cenu nočního provozu. Děkujeme za vaši podporu i v této nelehké době.

 

Obchod

Připravili jsme pro vás výprodej dětského, dámského a pánského zimního textilu značky HEAD, který lze objednat na e-mailu lucka.strnadova@hamrsport.cz a vyzvednout na recepci sportovního areálu HAMR-Záběhlice. Dětský textil si můžete zakoupit rovnou bez objednání na recepci.

 Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.