Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

AKTUALITY - Od pondělí 31.5. dochází k dalšímu rozvolnění

Od pondělí 31.5. dochází k dalšímu rozvolnění - restaurace, šatny, mění se i podmínky pro provoz vnitřních sportovišť

Otveřou se vnitřní prostory restaurací HAMR, za těchto podmínek:

 • U stolu mohou sedět maximálně 4 lidé.
 • V restauraci nesmí být více lidí, než kolik je míst k sezení.
 • Není povolena živá hudba a tanec.
 • Povinné jsou rozestupy 1,5 metru mezi stoly, dezinfekce či ochrana dýchacích cest.
 • Zavírá se ve 22:00

Provoz vnitřních sportovišť:

 • Návštěvníci již budou moci využívat šatny a sprchy a maximální kapacita sportoviště bude definována pouze omezením 1 osoba / 15 m2.

Pravidla pro provoz vnitřních sportovišť

Vláda stanovila podmínky pro provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb tak:

 • že provozovatel neumožní přítomnost více návštěvníků, než je 1 osoba na 15 m2 vnitřní plochy určené pro sportovní aktivitu, která je přístupná veřejnosti
 • všechny přítomné osoby nevykazují klinické příznaky onemocnění COVID‑19 a prokáží, s výjimkou dětí do 6 let věku, že splňují podmínky stanovené v bodu I/18 (viz. níže)
 • v případě skupinových lekcí mezi sebou osoby dodržují rozestupy alespoň 2 metry
 • provozovatel zajistí ve vnitřním prostoru maximální možnou cirkulaci vzduchu s nasáváním venkovního vzduchu (větrání nebo klimatizace) bez recirkulace vzduchu v provozovně.

Bod I/18 – Podmínky pro vstup osob do některých vnitřních a venkovních prostor nebo pro účast na hromadných akcích, je-li to vyžadováno tímto mimořádným opatřením:

 1. osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS‑CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
 2. osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS‑CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
 3. osoba byla očkována proti onemocnění COVID-19 a doloží, že: od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 90 dní, pokud nebyla aplikována druhá dávka / od aplikace první dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců, pokud byla aplikována druhá dávka, nebo / od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců) nebo
 4. osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS‑CoV-2 nebo RT‑PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Od pondělí 24.5. spouštíme cvičební lekce ve vnitřích sálech ve sportovním areálu HAMR-Záběhlice. On-line rezervace na tyto lekce jsou již spuštěny. Na vnitřním sportovišti může být až 30 osob, skupinové lekce je možné organizovat až pro 12 osob. Při cvičení není nutný respirátor, tato výjimka platí již od 18.5.
Fitness zůstává z důvodu rekonstrukce uzavřeno - viz článek ZDE.


Co se mění od pondělí 17.5 – otevíráme badminton, stolní tenis a squash pro veřejnost

Majitelé permanentek na zimní sezónu 2020/2021 mohou opět začít sportovat a vybírat náhrady z doby, kdy bylo zavřeno. Zimní sezóna trvá až do 27.6.2021. On-line rezervace jsou spuštěné a volné hodiny jsou k dispozici klientům.

Všechny přítomné osoby budou mít u sebe čestné prohlášení o negativním testu na Covid-19 (PCR, antigenní nebo samotestem) ne starším 72 hodin nebo potvrzením o očkování nebo potvrzením, že spadají do ochranné lhůty 90 dnů po prodělání nemoci Covid-19. – formulář ke stažení ZDE.
Dle prozatím dostupných informací, nemáme možnost tyto dokumenty kontrolovat a je tedy pouze a jen na zodpovědnosti nás všech.
Vedení areálů HAMR však považuje pravidelné testování za správné a logické protiepidemiologické opatření, proto se také všichni zaměstnanci a spolupracující osoby (trenéři) v areálech HAMR pravidelně minimálně 1x týdně testují PCR testy.
Pokud se výše uvedeným vládním nařízením neřídíte, pak prosíme o zvážení Vašeho sportování v areálech HAMR.

Omezení – šatny jsou dle vládních nařízení stále uzavřeny, doporučujeme příchod na sportoviště již ve sportovním. Ve vnitřních prostorech platí ochrana dýchacích cest respirátorem, při sportu není respirátor povinný.


Co se mění od pondělí 10.5 – otevíráme badminton a stolní tenis pro školy HAMR a oddíly SK HAMR

Pravidelné tréninky školy stolního tenisu, badmintonové školy a oddílu budou moci být opět na vnitřních sportovištích. ( dle vyjádření ministra zdravotnictví - Rozšiřuje se také komfort pro organizovaný amatérský sport dětí a mládeže do 18 let, a to tak, že venku může současně sportovat 30 osob, uvnitř dvě osoby.)

Děti u sebe budou mít čestné prohlášení od rodičů – formulář ke stažení ZDE.

Omezení – šatny jsou dle vládních nařízení stále uzavřeny, doporučujeme příchod na sportoviště již ve sportovním. Ve vnitřních prostorech platí ochrana dýchacích cest respirátorem, při sportu není respirátor povinný.

Od pondělí připravujeme spuštění venkovních lekcí cvičení také pro dospělé. Bližší informace brzy zveřejníme.


Od pondělí 3.5. dochází k otevření masáží a fyzioterapie.

Vzhledem k vládním opatřením je při návštěvě fyzioterapie a masáží v areálu HAMR-Záběhlice nutné, aby klient neměl žádné příznaky onemocnění Covid-19 a prokázal se jedním z uvedených potvrzení:

 • Negativní antigenní test na Covid-19 ne starší než 72h
 • Negativní PCR test na Covid-19 ne starší než 1 týden
 • Certifikát o absolvování očkování proti Covid-19 14 dní po poslední dávce
 • Potvrzení o prodělání Covid-19 v posledních 90 dnech

Vážení,
na základě aktuálně platného vládního nařízení bude umožněno bez omezení od pondělí 12. dubna sportování na venkovních sportovištích. V areálech HAMR se jedná o tenis a beachvolejbal a to včetně trenérských hodin. Současně s tím bude možné navštěvovat také sportovní školy SK HAMR, z.s. (tenis, beachvolejbal, fotbal).     

Informace pro majitele permanentek a účastníky sportovních škol:

Tenis

Permanentky na letní sezónu, která bude začínat 26.4.2021, je možné objednávat již od dnešního dne.  Od 8. do 18. dubna mohou klienti, kteří měli zimní permanentku, potvrdit svůj zájem o letní sezónu. Od 19. dubna budou nepotvrzené hodiny prodané ostatním zájemcům. K objednávkám permanentek v areálu HAMR-Záběhlice využijte e-mail: lucka.strnadova@hamrsport.cz, v areálu HAMR-Braník e-mail: marketa.kusnerova@hamrsport.cz a v areálu HAMR-Štěrboholy e-mail: jan.baum@hamrsport.cz.  Přednost mají klienti, kteří měli předplacenu zimní sezónu 2020/2021. Nevyčerpané náhrady ze zimní sezóny byly všem klientům převedeny do kreditu, který je možné použít k úhradě za veškeré sportovní služby ve všech areálech HAMR, tzn. platby za permanentky, sportovní školy, sportovní kempy a běžné rezervace sportovišť. Můžete také vybírat náhrady z letní sezóny 2020, které mají platnost do 31.8.2021.

Tenisová škola

Letní sezóna 2021 bude začínat 3. května 2021. Přihlašování je možné přes on-line formulář na https://hodiny.hamrsport.cz/Login.aspx nebo přímo u vašich trenérů. Nevyčerpané náhrady ze zimní sezóny byly všem hráčům převedeny do kreditu, který je možný použít k úhradě za veškeré sportovní služby ve všech areálech HAMR, tzn. platby za permanentky, sportovní školy, sportovní kempy a běžné rezervace sportovišť.

Beachvolejbal

Permanentky na letní sezónu, která bude začínat 26.4.2021, je možné objednávat již od dnešního dne.  Od 8. do 18. dubna mohou klienti, kteří měli zimní permanentku, potvrdit svůj zájem o letní sezónu. Od 19. dubna budou nepotvrzené hodiny prodané ostatním zájemcům. K objednávkám permanentek v areálu HAMR-Záběhlice využijte e-mail: lucka.strnadova@hamrsport.cz, v areálu HAMR-Braník e-mail: marketa.kusnerova@hamrsport.cz a v areálu HAMR-Štěrboholy e-mail: jan.baum@hamrsport.cz. Přednost mají klienti, kteří měli předplacenu zimní sezónu 2020/2021. Nevyčerpané náhrady ze zimní sezóny byly všem klientům převedeny do kreditu, který je možné použít k úhradě za veškeré sportovní služby ve všech areálech HAMR, tzn. platby za permanentky, sportovní školy, sportovní kempy a běžné rezervace sportovišť. Můžete také vybírat náhrady z letní sezóny 2020, které mají platnost do 31.8.2021.

Beachvolejbalová škola

Od 19. dubna 2021 budou pokračovat tréninky 1. pololetí 2020/2021 beachvolejbalové školy, které byly přerušené na podzim 2020. Oddílové příspěvky předepsané a zaslané na 1. pololetí 2020/2021 zůstávají v platnosti.

Fotbal

Permanentky na letní sezónu, která bude začínat 26.4.2021, je možné objednávat již od dnešního dne.  Od 8. do 18. dubna mohou klienti, kteří měli zimní permanentku, potvrdit svůj zájem o letní sezónu. Od 19. dubna budou nepotvrzené hodiny prodané ostatním zájemcům. K objednávkám permanentek v areálu HAMR-Záběhlice využijte e-mail: lucka.strnadova@hamrsport.cz, v areálu HAMR-Braník e-mail: marketa.kusnerova@hamrsport.cz a v areálu HAMR-Štěrboholy e-mail: jan.baum@hamrsport.cz. Přednost mají klienti, kteří měli předplacenu zimní sezónu 2020/2021. Nevyčerpané náhrady ze zimní sezóny byly všem klientům převedeny do kreditu, který je možné použít k úhradě za veškeré sportovní služby ve všech areálech HAMR, tzn. platby za permanentky, sportovní školy, sportovní kempy a běžné rezervace sportovišť.

Fotbalová škola

Od 19. dubna budou pokračovat tréninky 1. pololetí 2020/2021 fotbalové školy, které byly přerušené na podzim 2020. Oddílové příspěvky předepsané a zaslané na 1. pololetí 2020/2021 zůstávají v platnosti.

Dětský aerobik

Od 12. dubna budou probíhat venkovní tréninky  SK HAMR Aerobik – cvičení dětí. Pro bližší informace a dotazy kontaktujte Vlaďku Slívovou na e-mailu: vladka.slivova@hamrsport.cz.

Badmintonová škola a škola stolního tenisu

S ohledem na aktuální nařízení vlády o uzavření sportovišť dojde k prodloužení období 1. pololetí do jarních měsíců (duben - červen 2021). Oddílové příspěvky předepsané a zaslané na 1. pololetí 2020/2021 zůstávají v platnosti v plné výši.


 • Šatny a sprchy zůstávají i nadále uzavřeny. Toalety v areálech HAMR jsou k dispozici.
 • Vnitřní sportoviště jsou stále uzavřená.

Vláda ČR vydala dne 6. 4. 2021 zcela nejasné Mimořádné opatření (tak jako již mnohokrát v minulosti!), které upravuje možnost využití vnitřních sportovišť od 12.4.2021, proto budeme upřesňující informace průběžně aktualizovat na našich webových stránkách a sociálních sítích.

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.