Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace

VK HAMR ovládl MČR v Račicích a stal se celkovým vítězem letošního ročníku MČR družstev

Uplynulý víkend byl vrcholem letošní veslařské sezóny. Od pátka do neděle se v Račicích konalo Mistrovství České republiky ve sprintu. Stupně vítězů se nemohly obejít bez účasti veslařů z VK HAMR. Na nejvyšší příčku dosáhly hned čtyři hamerské posádky. V nepárové čtyřce bez kormidelníka neměla posádka složená z Honzy Potůčka, Jaroslava Kedaje, Dimitra Baranivskyho a Adama Kapy konkurenci a obsadila tak 1. místo. Ve stejné kategorii se podobným výkonem, jako muži prezentovala také posádka juniorů ve složení Jan Skalák, Daniel Včelák, Vojtěch Dědek a Vilém Pachman, kteří si rovněž dojeli pro zlaté medaile. Na své pánské kolegy navázaly nejprve dorostenky na dvojce bez kormidelníka Ludmila Olšovská a Eliška Chmátalová a následně také juniorky Eliška Ondráčková a Kateřina Hartmanová. MČR v Račicích se vyvedlo také dalším hamerským posádkám. 2. místo obsadily nejprve dorostenky Ludmila Olšovská, Karolína Hartmanová, Anna Šantrůčková a Eliška Chmátalová na nepárové čtyřce bez kormidelníka a poté osma dorostenek. Na ně navázala druhým místem nejprve osma dorostenců a po nich následně i osma juniorů. Do sbírky cenných kovů přispěli také muži, jejichž posádka osmiveslice brala bronz za 3. místo.

Vítězná osma mužů po závodech MČR v Račicích

Na MČR v Račicích navázaly víkendové závody družstev. „Závod MČR družstev je klání, v němž se utká dvanáct nejlepších veslařských oddílů z celé ČR. Do posledního závodu soupeřil o prvenství VK HAMR s VK Slavia Praha a ČVK Praha. Výsledek z posledního závodu pasoval náš veslařský klub na vítěze letošního ročníku!! Jedná se o historický úspěch, protože oddíl, který je založený teprve necelý rok takového výsledku ještě nikdy nedosáhl. V letošním roce jsme vyhráli kromě MČR družstev také celoroční soutěž Českého poháru, v našich řadách jsou reprezentanti a medailisté z MSJ, MS U23 a AMS. VK HAMR je navíc držitelem mnoha titulů „Mistr ČR“ napříč všemi kategoriemi a v našich řadách jsou také vítězové letošních Primátorek v kategorii mladšího žactva, dorostenek a juniorů,“ řekl k letošním úspěchům trenér a člen hamerských posádek Adam Kapa. Veškeré letošní úspěchy a radosti jsou výsledkem celoroční poctivé práce našich trenérů, sponzorů, rodičů a samozřejmě závodníků, kteří nám neustále dělají radost!

Tradiční společné foto vítězných posádek VK HAMR

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.