Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Aktuální informace
Po sál č.1 7:45 - 8:45 9:15 - 10:00 10:15 - 11:15 15:30 - 16:30 16:30 - 17:30 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
ZUMBA BATOLE II. (1-2) HRY A CVIČENÍ I. (2-3) Mini AEROBIK (4-6) AE D1 (6-8) AE MIX BOSU® STEP MASTER BOSU® Pilates
Renáta Vlaďka Vlaďka Vlaďka Vlaďka Alena Denisa Vlaďka Alena
sál č.2   9:00 - 10:00         18:30 - 19:30 19:45 - 21:15  
  Power jóga         HATHA JÓGA INDOOR CYCLING  
  Marie         Hana Honza  
Út sál č.1   9:00 - 10:00 10:30 - 11:30 15:00 - 16:00 16:00 - 17:30 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
  HRY A CVIČENÍ I. (2-3) P-Class HRY A CVIČENÍ II. (3-5) HAMR TEAM - kurz P-Class BOSU® ETB® / ETB Intro® Zumba
  Vlaďka Vlaďka Vlaďka Vlaďka, Eliška Alena Vlaďka Jana L. Martina
sál č.2           18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00  
    Hlídání dětí     Strečink + Pilates Pilates kurz Power Jóga pokr.  
          Jana K. Jana K. Petra  
St sál č.1 7:45 - 8:45 9:15 - 10:00 10:15 - 11:15 15:30 - 16:30 16:30 - 17:30 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 19:30 - 20:30 20:30 - 21:30
Pilates BATOLE I. (0,5-1) HRY A CVIČENÍ I. (2-3) HRY A CVIČENÍ II. (3-5) AE D2 (8-10) Power jóga AE MIX BB+Ball Spirals
Jana K. Vlaďka Katka Katka Jana S. Marie Jarda Alena Janetta
sál č.2   9:00 - 10:00     16:30 - 17:30   18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:15 - 21:15
  INDOOR CYCLING     Závodní Přípravka - kurz   Pilates kurz CHI TONINK INDOOR CYCLING
  Petra     Vlaďka, Eliška   Jana K. Jana K. Pavel
Čt sál č.1   9:15 - 10:00 10:30 - 11:30   16:00 - 17:30 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 19:00 - 20:00  
  BATOLE II. (1-2) AE MIX   HAMR TEAM - kurz AE D3 (10-13) Strečink + Pilates BOSU®  
  Vlaďka Vlaďka   Vlaďka, Eliška Jana S. Jana K. Pavel  
sál č.2               19:00 - 20:00 20:15 - 21:15
    Hlídání dětí         Power jóga INDOOR CYCLING
              Petra Míra
sál č.1 7:45 - 8:45 9:00 - 10:00 10:15 - 11:00   15:00 - 17:00   18:30 - 20:00    
Zumba HRY A CVIČENÍ I. (2-3) BATOLE II. (1-2)   HAMR TEAM - kurz   AE CLASS    
Renáta Vlaďka Vlaďka   Vlaďka, Eliška   Vlaďka    
sál č.2     10:00 - 11:00 10:00 - 11:00     18:00 - 19:30    
    Pilates Hlídání dětí     JÓGA    
    Jana Karlovská Stiga Aréna     Krystyna    
So sál č.1   9:00 - 10:00              
  AE MIX              
  lektoři HAMR              
sál č.2                  
                 
                 
Ne sál č.1           18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00  
          Pilates kurz EuAE® / Step® / EMP® AE MIX  
          Alena Jana L. Vlaďka  
sál č.2           17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 19:45 - 20:45  
          HATHA JÓGA kurz Power Jóga INDOOR CYCLING  
          Lucie Lucie Markéta  

Kalendář akcí


Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.