Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Výstava obrazů Evy Wernerové Malkovské a Ivana Beneše

Galerie Art & Heart pro Vás připravila výstavu obrazů nadané malířky
Evy Wernerové Malkovské doplněnou o obrazy Ivana Beneše.

Paní Eva Wernerová – Malkovská (nar. 1962 v Českém Krumlově), vystudovala SUPŠ v Uherském Hradišti obor „Malba v propagaci a v architektuře“. Od roku 1991 má svobodné povolání. Motivy obrazů jsou většinou stará zákoutí měst, vesničky a zátiší. Používá techniku LINGRUSTA, kombinovaná technika a olej.

Ztvárňuje perspektivu městských staveb a vesnických stavení velmi neobvyklým a osobitým způsobem. Vybírá si malebné pohledy se zaměřením na detail a zachycením atmosféry, jak jí vnímá nezaujatý divák vychutnávající si kouzlo okamžiku. Malířka umí vytvořit příjemnou kompozici světla a stínu a pohrává si s vyzněním barev v různé intenzitě světla. Svým obrazům propůjčuje nádech starých časů, z nichž čiší klid a smysl pro rovnováhu. Unikátním a dotvářejícím prvkem jejích děl jsou rámy, které potrhují a doplňují barevně i materiálově ucelený dojem kouzla každého obrázku. Jedinečné jsou její rámy z plaňkových plotů, mistrně povrchově i tvarově zpracované. Svou vůní, barvou a strukturou materiálu přenáší diváka a jeho fantasii do skutečného místa na obrazu, a může tak svými smysly vnímat příběh, který psaly v době, kdy sloužily svému původnímu účelu.

Pan Ivan Beneš (nar. 1927) je původním vzděláním právník, strojař. Výtvarnému umění se začal věnovat až v předdůchodovém věku. Nejprve začal se studiem kresby a malby, které pak doplnil soukromým studiem u akademického malíře prof. Miloše Čecha. Je členem sdružení výtvarníků ČR.

Věnuje se převážně krajinomalbě a také malbě květin a zátiší. Vidění objektů jeho tvorby vychází z principů impresionismu. Každý svůj obraz považuje za informaci svého druhu či sdělení o tom, že svět, který nás obklopuje má i své hezké stránky. A tato informace ať je pokud možno srozumitelná pozorovateli. Jeho díla jsou barevně i kompozičně vyvážená a působí jemným dojmem. Pohled do Ivanových obrazů pohladí diváka po duši a poskytuje trvalé potěšení a radost, neb jeho témata a zpracování je možné zařadit mezi klasiku, která nestárne a je stále krásná. 

vlčí mák

Eva Wernerová – Malkovská, Vlčí máky

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.