Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kvalita je základním znakem značky Neon

Neon

Obchody HAMR nabízí světové značky sportovního oblečení a vybavení. Mezi nimi také brýle Neon. „Každý, kdo si vybere brýle Neon, má zaručený produkt té nejvyšší kvality,“ říká majitel společnosti Deal Partner, pan Ivo Šmíd.

Pane Šmíde, rád bych se Vás, jako majitele společnosti Deal Partner, zeptal. Vaše společnost zastupuje značku brýlí Neon, které jsou k zakoupení v areálech HAMR. Čím se tato značka vyznačuje?

Jedinečností brýlí Neon je především sklo, které je na brýlích to nejdůležitější. To, které je v Neonkách, je plastové a vyrábí se v Itálii u firmy Zeiss. Zeiss vyrábí mimo to také sklíčka do mikroskopu a další. Neon tak nakupuje sklíčka od této společnosti a posléze si je zabrušuje do tvaru brýlí ve své továrně. Pokud si tedy někdo koupí brýle Neon, může si být na 100% jistý, že si koupil produkt té nejvyšší kvality, která se na trhu nabízí.

První věc, kterou si lidé řeknou, když si vezmou lidé Neonky na oči, je ta, že je přes ně úžasně vidět. To si myslím, že je hlavní doménou této značky. Dalším význačným prvkem Neonu je jejich fluorescentní barva. Tento prvek je navíc patentován. V porovnání s ostatními konkurenty tak Neon drží fluorescentní lesk a neztrácí barvu.

V případě, že by si klienti sportovních areálů HAMR chtěli koupit brýle Neon, kde všude Vás mohou najít?

V první řadě mohou Vaši klienti navštívit naši kamennou prodejnu Skicentrum Eden v Praze v Edenu. Jsme hned vedle fotbalového stadionu Slavie. Mimo to nabízíme samozřejmě také internetový prodej na doméně dealpartner.cz. Pro nás je ale hlavní prioritou to, když si zákazníci přijdou do některé z prodejen, která nabízí značku Neon, vyzkouší si je, a vyberou si ten model, který jim nejvíc vyhovuje. V Praze je to několik prodejen a naše produkty jsou k dostání také ve Špindlerově Mlýně, Harrachově, Hradci Králové, Plzni a samozřejmě ve vašich areálech HAMR. Pokud si klient vybere model, který není momentálně na skladě, jsme schopni, díky našim distribučním sítím, v krátké době tento model dodat na danou prodejnu.

Zaměříme-li se na akce, máte pro klienty HAMRu nějaké zajímavé?

Ano, samozřejmě. Pro každého, kdo přijde k nám do prodejny v Edenu do konce roku a prokáže se permanentkou, dostane 10% slevu na nákup produktů Neon. Pokud by si někdo vybral brýle pod stromeček, tak můžeme garantovat, že se jich do Vánoc dočká. Samozřejmě nabízíme kromě slunečních brýlí také brýle na lyže nebo helmy. Sortiment značky Neon je široký a zákazníci si u nás mohou vybrat vše, co tato značka nabízí a nejen to.

Ski Eden

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.