Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Diagnostický kurt

HAMR-Sport a.s. - VISTA PARTNER

Sportovní areály HAMR se jako první v České republice staly Vista Partnerem a začaly poskytovat technologie pro live streaming, záznam a rozbor tenisového zápasu. HAMR uzavřel partnerskou smlouvu se společností Vista Sport o trvalé instalaci kamerového systému VISTA EYE. Každý hráč nebo jeho tým může sledovat přímý přenos či záznam z libovolného utkání na "DIAGNOSTICKÉM KURTU" a objednat si k němu i podrobnou statistiku a analýzu podle své výkonnostní úrovně.

V současné době jsou kamery nainstalovány pouze v areálu HAMR-Braník na kurtech č. 8 a 9.

HAMR, tak nabízí svým hráčům moderní službu, využívající špičkové technologie jak pro zlepšování výkonu, tak pro sdílení přenosů mezi hráči a jejich fanoušky. Celý systém se rychle stane nepostradatelným doplňkem tréninku i vyhledávanou zábavou, tmelící kolektiv v klubovně tenisového oddílu HAMR.

VISTA EYE

Unikátní kamerový systém pro streamování a nahrávání zápasů
Kamerový systém VISTA EYE po instalaci na tenisový kurt automaticky snímá zápas, pomocí streamovací služby ho vysílá jako přímý přenos na internet (live, HD ready rozlišení) a zároveň ukládá na server (záznam, HD rozlišení).

Fanoušci či trenér mohou přenos sledovat online na svém počítači, tabletu nebo v mobilu, technologie umožňuje i promítání v klubovně oddílu. Záznam lze kdykoli vyhledat v archivu pro pozdější přehrání a analýzu VISTA WIN.

Diagnostický kurt obrázek

VISTA EYE se skládá z jedné kamery Axis Netrex, úchytových systémů a kabeláže. Kamery jsou odolné proti vnějšímu poškození (vodotěsné, nárazuvzdorné) a koncipované pro nepřetržitý provoz. Součástí technoloige je i softwarové řešení stejně jako při trvalé instalaci v klubu, který se stane VISTA PARTNEREM, i zaškolení, údržba, servis a hotline.

VISTA WIN

Efektivní nástroj pro analýzu herního výkonu
VISTA WIN je unikátní nástroj pro analýzu tenisového zápasu. Generuje podrobné statistky, identifikuje silné a slabé stránky hráče a přehledně informuje tenistu o jeho herní aktivitě a výkonnostní křivce během zápasu. Jako vstupní data mohou sloužit jakékoli videozáznamy zápasů nebo přímé přenosy pořízené VISTA EYE technologií. Licence je dostupná ve třech verzích podle zvolené výkonnosti:

>VISTA WIN PROFI

  • vhodná pro profesionální hráče
  • balíček obsahuje: live streaming + video záznam + statistiku zápasu a expertní analýzu výkonu

piktogramy

>VISTA WIN SPORT

  • vhodná pro závodní a žebříčkové hráče
  • balíček obsahuje: ive streaming + video záznam + statistiku zápasu a analýzu výkonu

piktogramy

> VISTA WIN PLAY

  • vhodná pro rekreační hráče
  • balíček obsahuje: live streaming + video záznam

piktogramy

Vyhodnocení zápasu obsahuje podrobné statistiky včetně grafického znázornění klíčových parametrů – úspěšnosti a účinnosti podání a riternu, hodnocení techniky, aktivity, psychické zdatnosti a zónové pestrosti. Stejně tak lze objednat i analýzu hry soupeřů z dodaných záznamů.

O nás
Společnost VISTA SPORT se specializuje na využití moderních technologií ve sportu, především v tenisu. Nabízíme celý řetězec hardwarového a softwarového řešení pro nahrávání zápasů a jejich vysílání přes internet – Vista Eye. Na základě záznamu pak provádíme statistický rozbor hry a expertní analýzu výkonu podle unikátní metodiky Vista Win.
Mezi naše klienty patří český reprezentační tým pro FedCup, špičkoví hráči (např. Kateřina Siniaková) a junioři (Petr Nouza,…) i celé tenisové kluby a akademie (SK HAMR). Jsme také partnerem Českého tenisového svazu pro vybrané mládežnické soutěže a turnaje. VISTA SPORT spojuje sportovce, trenéry a fanoušky po celém světě a umožňuje jim sdílet nejen nejnovější herní poznatky, ale především radost ze hry a z úspěchů.

CENÍK

CENÍK

KONTAKT

info@vistasport.cz

 

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.