Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

archiv výsledků DK

DIVOKÁ KARTA DO 9.KOLA - 2016 (od 28.11.2016)

TOP 15

  • dva zájemci - Červeň Martin a Hůla David
  • vítěz Červeň Martin

16 a více

  • jediný zájemce - Kraus Vojtěch

DIVOKÁ KARTA DO 8.KOLA - 2016 (od 19.10.2016)

TOP 15

  • jediný zájemce - Alexej Oleško

16 a více

  • vítěz Petr Studnička, bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Němeček Studnička Růžička Hůla body pořadí
Němeček Martin x  1:3  x  3:2 8  
Studnička Petr   3:1 x  x 3:0 18  1
Růžička Martin  x  x x  x 0  
Hůla David  2:3 0:3 x x 4  

DIVOKÁ KARTA DO 7.KOLA - 2016 (od 4.9.2016)

TOP 15

  • dva zájemci - Petr Kozák a Petr Čech
  • vzájemný zápas Kozák : Čech = 0:3,
  • vítěz Petr Čech bude nasazen do 7.skupiny

16 a více

  • vítěz Jaroslav Hruška bude nasazen do 20.skupiny
příjmení jméno Schut Hruska Hůla body pořadí
Schut Jiří x  0:3  S:3 -3  
Hruska Jaroslav  3:0 x 3:S 20 1
Hůla David  3:S S:3 x 7  

DIVOKÁ KARTA DO 6.KOLA - 2016 (od 27.7.2016)

TOP 15

  • zájemci - Petr Kozák, Jaroslav Smitka, Petr Čech
příjmení jméno Kozák Smitka Čech body pořadí
Kozák Petr x   2:3 4  
Smitka Jaroslav   x  3:1 8  
Čech Petr 3:2  1:3 x 8  

16 a více

  • vítěz Václav Fučík bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Hruska Studnička Fučík Hůla body pořadí
Hruska Jaroslav x    1:3 3:2 8  
Studnička Petr    x 1:3   2  
Fučík Václav  3:1 3:1 x  3:0 26  1
Hůla David 2:3    0:3 x 4  

DIVOKÁ KARTA DO 5.KOLA - 2016 (od 15.6.2016)

16 a více

  • Tomáš Kozák i Václav Fučík získali stejný počet - 28 bodů
  • rozhoduje vzájemný zápas Kozák x Fučík - 3:2
  • divokou kartu získává Tomáš Kozák, bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Havránek Fučík Hruska Kozák Kozák body pořadí
Havránek Jiří x 3:2  3:0  0:3  1:3 18  
Fučík Václav 2:3 x  3:0  2:3  3:0 28  
Hruska Jaroslav  0:3  0:3 x  0:3  0:3 0  
Kozák Tomáš  3:0  3:2  3:0 x  1:3 28  
Kozák Petr  3:1  0:3  3:0  3:1 x 26  

DIVOKÁ KARTA DO 4.KOLA - 2016 (od 11.5.2016)

TOP 15

  • Miroslav Tregel bude nasazen do 4.skupiny
příjmení jméno Tregler Kozák Hoang  Smitka body pořadí
Tregler Miroslav x  3:1  3:S  3:1 26  
Kozák Petr  1:3 x      
Hoang  Loc  S:3   x   -3   
Smitka Jaroslav  1:3     x  2  

16 a více

  • Pavel Holcnam bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno
Tůma
Hůla
Synáček
Holcman
body pořadí
Tůma Milan x  3:0  0:3  2:3 14  
Hůla David  0:3 x 1:3  1:3 4  
Synáček Václav  3:0 3:1 x  S:3 15  
Holcman Pavel  3:2  3:1  3:S x 24  1

DIVOKÁ KARTA DO 3.KOLA - 2016 (od 6.4.2016)

TOP 15

  • vítěz Rubin Andrey byl nasazen do 1.skupiny
příjmení jméno Rubin Holcman Hůla body pořadí
Rubin Andrey x 3:0 3:0 20 1
Holcman Pavel 0:3 x S:S -5 6
Hůla David 0:3 S:S x -5 6

16 a více

  • vítěz Peca Michal byl nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Tichna Synáček Peca body pořadí
Tichna Pavel x 0:3 S:3 -3 7
Synáček Václav 3:0 x 2:3 14 2
Peca Michal 3:S 3:2 x 16 1

DIVOKÁ KARTA DO 2.KOLA - 2016 (od 24.2.2016)

TOP 15

  • dva zájemci - Červeň Martin a Holcman Pavel
  • vítěz Červeň Pavel bude nasazen do 2.skupiny

16 a více

  • vítěz Komada Branislav byl nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno SKALSKY Peca Havránek Mrázek Pavlečko Komada body pořadí
SKALSKY MILAN x 2:3 S:S S:S 3:S 3:2 10 3
Peca Michal 3:2 x 3:1 3:S 3:S 2:3 38 2
Havránek Jiří S:S 1:3 x S:S 0:3 0:3 -8 6
Mrázek Michal S:S S:3 S:S x 1:3 0:3 -11 7
Pavlečko Vladimír S:3 S:3 3:0 3:1 x S:3 9 4
Komada Branislav 2:3 3:2 3:0 3:0 3:S x 40 1

DIVOKÁ KARTA DO 1.KOLA - 2016 (od 13.1.2016)

TOP 15

  • vítěz Jakub Jícha bude nasazen do 2.skupiny
příjmení jméno Červeň Černý Komada Kozák Jícha Hůla body pořadí
Červeň Martin x S:S 3:S 3:0 1:3 3:0 27 2
Černý Pavel S:S x 3:S S:S S:S S:S -10 6
Komada Branislav S:3 S:3 x S:3 S:3 S:3 -15 7
Kozák Petr 0:3 S:S 3:S x 0:3 3:0 15 3
Jícha Jakub 3:1 S:S 3:S 3:0 x 3:0 33 1
Hůla David 0:3 S:S 3:S 0:3 0:3 x 5 4

16 a více

  • vítěz Petr Smoček
příjmení jméno Smoček Moreno Půček Krňanský Havránek body pořadí
Smoček Petr x 3:0 3:S 3:S 3:0 40 1
Moreno Carlos 0:3 x S:S S:S 0:3 -10 5
Půček Karel S:3 S:S x S:S S:3 -16 7
Krňanský Vojtěch S:3 S:S S:S x 0:3 -13 6
Havránek Jiří 0:3 3:0 3:S 3:0 x 30 2

DIVOKÁ KARTA DO 8.KOLA - 2015 (od 22.11.2015)

TOP 15

  • vítěz Jiří Kocánek bude nasazen do 2.skupiny
příjmení jméno Komada Smoček Kozák Kocánek body pořadí
Komada Branislav x 1:3   1:3 4 3
Smoček Petr 3:1 x 3:0 0:3 18 2
Kozák Petr   0:3 x 0:3 0 4
Kocánek Jiří 3:1 3:0 3:0 x 28 1

16 a více

  • vítěz Karel Řeřicha bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Řeřicha Moreno body pořadí
Řeřicha Karel x 3:0 10 1
Moreno Carlos 0:3 x 0 2

DIVOKÁ KARTA DO 7.KOLA - 2015 (od 14.10.2015)

TOP 15

  • jediný zájemce - Petr Nešleha, nasazen do 12.skupiny

16 a více

  • Petr Hána, nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Kozák Hána Půček Pavlečko Novak body pořadí
Kozák Petr x  0:3       0  
Hána Petr  3:0 x  3:S  3:S  3:2 36  
Půček Karel    S:3 x     -3  
Pavlečko Vladimír   S:3    x   -3  
Novak Honza    2:3     x 4  

DIVOKÁ KARTA DO 6.KOLA - 2015 (od 9.9.2015)

TOP 15

  • Smitka Jaroslav, Novotný Ondřej - 2:3
  • vítěz Ondřej Novotný

16 a více

  • zájemci - Kozák Petr, Hána Petr, Pospíšil Michal, Půček Petr
  • vítěz Michal Pospíšil - bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Kozák Hána Pospíšil Půček body pořadí
Kozák Petr x   0:3   0  
Hána Petr   x 1:3   3:0 12  
Pospíšil Michal 3:0  3:1 x 3:1 26  
Půček Karel    0:3 1:3 x 2  

 

DIVOKÁ KARTA DO 5.KOLA - 2015 (od 8.7.2015)

TOP 15

  • zájemci - Zatloukal, Holeček, Hůla, Smitka
  • vítěz Petr Holeček bude nasazen do 3.skupiny
příjmení jméno Zatloukal Holeček Hůla Smitka body pořadí
Zatloukal Jaroslav x  S:3  S:S  S:3 -11  
Holeček Petr  3:S x 3:0  3:0 30  1
Hůla David  S:S 0:3 x  0:3 -5  
Smitka Jaroslav  3:S  0:3  3:0 x 20  

16 a více

  • zájemci - Mrázek, Molik, Pospíšil, Kopeček
  • David Molik opouští ligu a přenechává DK hráči na druhém místě
  • Petr Kopeček bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Mrázek Molik Pospíšil Kopeček body pořadí
Mrázek Michal x  S:3    1:3 -1  
Molik David  3:S x 3:2  3:0 26  
Pospíšil Michal   2:3 x  S:3 1  
Kopeček Petr  3:1  0:3  3:S x 18  

DIVOKÁ KARTA DO 4.KOLA - 2015 (od 3.6.2015)

TOP 15

  • Lev Tomáš / Roman Kratochvíl
  • vítěz Tomáš Lev byl nasazen do 2.skupiny

16 a více

  • vítěz Tomáš Hrubý byl nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Hrubý Hůla Kozák Molik Kantor Zatloukal Brožek body pořadí
Hrubý Tomáš x 3:0 3:0 3:2 3:0 3:0 3:0 56 1
Hůla David 0:3 x S:3 0:3   0:3   -3 6
Kozák Petr 0:3 3:S x 0:3 2:3 0:3 3:S 24 4
Molik David 2:3 3:0 3:0 x 3:0 3:0 3:S 54 2
Kantor Petr 0:3   3:2 0:3 x     6 5
Zatloukal Jaroslav 0:3 3:0 3:0 0:3   x 3:0 30 3
Brožek Miloslav 0:3   S:3 S:3   0:3 x -6 7

DIVOKÁ KARTA DO 3.KOLA - 2015 (od 29.4.2015)

TOP 15

  • vítez Karol Čurila, bude nasazen do 1.skupiny
příjmení jméno Molik Bocharov Lev Smitka Techlovsky Čurila body pořadí
Molik David x  3:S  0:3  3:0  3:S  0:3  30  
Bocharov Anton  S:3 x        S:3  -6  
Lev Tomáš  3:0   x      0:3  10  
Smitka Jaroslav  0:3     x  0:3  0:3  0  
Techlovsky Dalibor  S:3      3:0 x 1:3  9  
Čurila Karol   3:0  3:S  3:0  3:0  3:1 x 48  1

16 A VÍCE

  • vítěz Aleš Lízr, bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Brožek Lízr Mašat Slavíček Pospíšil Kantor body pořadí
Brožek Miloslav x 0:3 3:0 0:3 3:S  S:3 17  
Lízr Aleš 3:0 x 3:1  3:0 3:S 3:1 46  1
Mašat Petr 0:3 1:3 x  1:3 3:S 0:3 14  
Slavíček Jan 3:0  0:3  3:1 x 3:S  2:3 32  
Pospíšil Michal S:3 S:3 S:3 S:3 x S:3 -15  
Kantor Petr  3:S 1:3 3:0  3:2 3:S x 38  

DIVOKÁ KARTA DO 2.KOLA - 2015 (od 11.3.2015)

TOP 15

  • vítěz David Nešťák bude nasazen do 1.skupiny
příjmení jméno Novotný Nešťák Pospíšil Čurila Hrubý body pořadí
Novotný Ondřej x 0:3  3:2 1:3   8 3
Nešťák David 3:0 x 3:0 3:0  3:0 48 1
Pospíšil Michal  2:3 0:3 x     4 4
Čurila Karol  3:1 0:3   x 3:0 20 2
Hrubý Tomáš    0:3   0:3 x 0 4

 

16 A VÍCE

  • vítěz Jakub Čermák bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Kantor Vais Mück čermák Hůla Kopeček body pořadí
Kantor Petr x     0:3 S:3   -3 7
Vais Lubomir   x 0:3 0:3 0:3   0 4
Mück Vladimir   3:0 x 0:3 S:3   9 3
čermák Jakub 3:0 3:0 3:0 x 3:0 3:1 56 1
Hůla David 3:S 3:0 3:S 0:3 x 3:S 42 2
Kopeček Petr       1:3 S:3 x -1 6

 

DIVOKÁ KARTA DO 1.KOLA - 2015 (od 25.1.2015)

TOP 15

  • vítěz skupiny Martin Švejzar bude nasazen do 14.skupiny
příjmení jméno Švejzar Červeň Lomitzki Hůla body pořadí
Švejzar Martin x  3:S  3:0  3:0 30 1
Červeň Martin  S:3 x     0  
Lomitzki Jiří  0:3   x   0  
Hůla David  0:3     x 0  

16 A VÍCE

  • vítěz skupiny Jaroslav Smitka bude nasazen do 17.skupiny
příjmení jméno Hubač Mrázek Kopeček Smitka body pořadí
Hubač Dušan x    1:3  0:3 2  
Mrázek Michal   x  1:3  S:3 -1  
Kopeček Petr  3:1  3:1 x  1:3 18  
Smitka Jaroslav  3:0  3:S  3:1 x 28 1

DIVOKÁ KARTA DO 10.KOLA - 2014 (od 17.12.2014)

TOP 15

  • vítěz skupiny Pavel Černý bude nasazen do 10.skupiny
příjmení jméno Červeň Černý body pořadí
Červeň Martin x  2:3 4 2
Černý Pavel  3:2 x 6 1

16 A VÍCE

  • vítěz skupiny František Černý byl nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno Hůla Zatloukal Černý Novak Nejedlý Smitka Novotný body pořadí
Hůla David x 0:3 0:3 S:S 3:S S:S 0:3 0 6
Zatloukal Jaroslav 3:0 x S:3 S:S 3:S S:3 0:3 9 4
Černý František 3:0 3:S x 3:1 3:S 3:0 3:1 56 1
Novak Honza S:S S:S 1:3 x 3:S 0:3 0:3 2 5
Nejedlý Martin S:3 S:3 S:3 S:3 x S:3 S:3 -18 7
Smitka Jaroslav S:S 3:S 0:3 3:0 3:S x 0:3 25 3
Novotný Ondřej 3:0 3:0 1:3 3:0 3:S 3:0 x 52 2

DIVOKÁ KARTA DO 9.KOLA - 2014 (od 5.11.2014)

TOP 15

  • vítěz skupiny Tkachenko Alexander, bude nasazen do 6.skupiny
příjmení jméno Tkachenko Černý Nešťák body pořadí
Tkachenko Alexander x  3:0  3:2 16 1
Černý František  0:3 x  3:1 8 2
Nešťák David  2:3  1:3 x 6

16 A VÍCE

  • vítěz skupiny - Kratochvíl Roman, bude nasazen do 20.skupiny
příjmení jméno Novak Duda Novotný Kratochvíl Kopeček Smitka Hůla body pořadí
Novak Honza
x
 
3:S
 0:3      
10
4
Duda Martin  
x
3:S
0:3
S:3
 S:3  
4
6
Novotný Ondřej
S:3
S:3
x
S:3
S:3
S:3
S:3
-18
7
Kratochvíl Roman  3:0
3:0
3:S
x
 3:1  3:0
3:0
58
1
Kopeček Petr  
3:S
3:S
 1:3
x
S:3
 
19
3
Smitka Jaroslav    3:S
3:S
 0:3
3:S
x
3:0
40
1
Hůla David    
3:S
0:3
 
0:3
x
10
4

DIVOKÁ KARTA DO 8.KOLA - 2014 (od 1.10.2014)

TOP 15

  • vítěz Karel Bém bude nasazen do 5.skupiny
příjmení jméno Bém Hůla Tkachenko Finer Nešťák body pořadí
Bém Karel x 3:0 3:1 3:0 3:1 36 1
Hůla David 0:3 x 0:3 S:S S:S -10 6
Tkachenko Alexander 1:3 3:0 x S:S 3:1 15 2
Finer Mark 0:3 S:S S:S x S:S -15 7
Nešťák David 1:3 S:S 1:3 S:S x -6 5

16 A VÍCE

  • vítěz Jiří Lomitzki bude nasazen do 16.skupiny
příjmení jméno
Půček
Holzknecht
Kratochvíl
Novotný
Lomitzki
Kopeček
Smitka
body
pořadí
Půček Karel
x
   
S:3
S:3
S:3
S:3
-12
 
Holzknecht Michal  
x
 
0:3
0:3
0:3
0:3
0
 
Kratochvíl Roman    
x
3:1
1:3
 3:1
3:S
28
 
Novotný Ondřej
3:S
3:0
1:3
x
0:3
3:0
3:0
42
 
Lomitzki Jiří
3:S
3:0
3:1
3:0
x
3:0
3:0
58
1
Kopeček Petr
3:S
3:0
 1:3
0:3
0:3
x
3:0
32
 
Smitka Jaroslav
3:S
3:0
S:3
0:3
0:3
0:3
x
17
 

DIVOKÁ KARTA DO 7.KOLA - 2014

TOP 15

      • vítěz Jiří Novotný, bude nasazen do 10.skupiny
příjmení jméno Kratochvíl Novak Hůla Novotný Finer Novotný body pořadí
Kratochvíl Roman x  S:3 S:3  S:3  S:3  S:3  -15  
Novak Honza  3:S x    0:3    0:3 10  
Hůla David  3:S   x  0:3    0:3 10  
Novotný Jiří  3:S  3:0  3:0 x  3:S  3:2 46  
Finer Mark  3:S      S:3 x S:3 4  
Novotný Ondřej  3:S  3:0 3:0   2:3 3:S  x 44  

16 A VÍCE

      • vítěz Jiří Čermák - bude nasazen do 19.skupiny
příjmení jméno Půček Kopeček Čermák Pajdlhauser Holzknecht Smitka Zatloukal body pořadí
Půček Karel x  3:2  S:3  S:3 S:3 S:3   0:3 -6  
Kopeček Petr  2:3 x  0:3  3:0  3:1  3:0  3:1 40  
Čermák Jiří  3:S 3:0  x  3:0  3:1  3:0  3:2 54  
Pajdlhauser Ivo  3:S  0:3  0:3 x    0:3  0:3 10  
Holzknecht Michal  3:S  1:3  1:3   x  1:3  0:3 16  
Smitka Jaroslav  3:S  0:3  0:3  3:0  3:1 x  2:3 32  
Zatloukal Jaroslav  3:0  1:3  2:3  3:0  3:0  3:2 x 42  

DIVOKÁ KARTA DO 6.KOLA - 2014

TOP 15

      • jediný zájemce Svec Robert

16 A VÍCE

      • tři zájemci - Novotný Ondřej, Smitka Jaroslav, Holzknecht Michal
      • vítěz - Čižmárik Peter
příjmení jméno Novotný Smitka Holzknecht Čižmárik body pořadí
Novotný Ondřej x 3:0  3:0  1:3 22  2
Smitka Jaroslav 0:3 x  3:0 1:3 12  3
Holzknecht Michal  0:3  0:3 x 0:3 0  4
Čižmárik Peter  3:1 3:1 3:0 x 26  1

DIVOKÁ KARTA DO 5.KOLA - 2014

TOP 15

      • jediný zájemce Vasilnak Ladislav, nasazen do 15.skupiny

16 A VÍCE

      • vítěz skupiny Papai Eduard, nasazan do 18.skupiny
příjmení jméno Hůla Smitka Papai Řepa Dvořák body pořadí
Hůla David x 1:3 0:3 1:3 0:3 4 5
Smitka Jaroslav 3:1 x 0:3 3:1 1:3 18 3
Papai Eduard 3:0 3:0 x 3:0 3:1 38 1
Řepa Jaroslav 3:1 1:3 0:3 x 0:3 10 4
Dvořák Marek 3:0 3:1 1:3 3:0 x 30 2

květen 2014 - spuštěn nový web, výsledky se starším datem naleznete na původním webu - ZDE

Buďte s námi v kontaktu

sportovní areály Hamr sport


HAMR SPORT Záběhlice

Záběhlice

ul. Záběhlická
106 00 Praha 10

  272 772 762
  272 773 809
  272 774 030

HAMR SPORT Štěrboholy

Štěrboholy

U školy 430
102 00 Praha 10

  734 428 970

HAMR SPORT Braník

Braník

Vltavanů 1542
147 00 Praha 4

  244 462 467
  244 462 470


Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Pro vytvoření nebo zrušení rezervace kontaktujte prosím recepci na výše uvedených číslech.