sportovní areály

  • 272 772 762 Záběhlice
    • 244 462 467 Braník
    • 734 428 970 Štěrboholy
On-line rezervace

Sportovní areály HAMR

Vítejte na oficiálních internetových stránkách sportovních areálů HAMR. Největší z nich se nachází
v Praze-Záběhlicích, druhý leží na březích Vltavy v Braníku a nejmladší z areálů HAMR najdete ve Štěrboholích.

Sportovní areál HAMR-Záběhlice

V Záběhlicích si přijdou na své z venkovních sportů samozřejmě tenisté a beachvolejbalisté.
Z halových aktivit nabízí záběhlický HAMR squash, stolní tenis, ale také nemíčové sporty v podobě aerobiku, včetně cvičení pro děti, dále ještě indoor cycling, či posilovnu, ke které patří i masážě a fyzioterapie. Samozřejmostí je vyplétání raket 7 dní v týdnu, obchod a restaurace s venkovním posezením a grilováním.

Sportovní areál HAMR-Braník

Na březích Vltavy se dají hrát tři venkovní míčové sporty – beachvolejbal, fotbal a tenis. Uvnitř nabízíme neuvěřitelně velké prostory pro badminton a florbal. Protože areál leží přímo u vyhlášené pražské cyklostezky, je možné si zde půjčit in-line brusle a vyrazit buď do Podolí nebo opačným směrem až na Zbraslav. I v Braníku je restaurace s terasou, v létě s dvorci jako na dlani.

Sportovní areál HAMR-Štěrboholy

Náš nejmladší areál, který provozujeme od ledna 2013 je od začátku připojen k našemu rezervačnímu systému, takže si lze jeden ze 14 badmintonových kurtů objednat standardními kanály. Ve Štěrboholích je jedno venkovní fotbalové hřiště, které lze rozčlenit na tři menší pro duely „Hanspaulky“. Tenis se dá hrát na dvou kurtech, které na zimu zakrýváme nafukovací halou.